Про нас

металочерепиця у Львові, покрівельні роботи Наша компанія СВІТ БАЛКОНІВ перед тим, як розпочати своє власне виробництво розсувних алюмінієвих систем, пройшла велику практику по ремонтах та монтажах різних типів засклення балконів та лоджій. Аналізуючи і вивчаючи кліматичні умови та попит нашого населення, багаторічний досвід роботи довів, що найпопулярнішими та найзручнішими в подальшому користуванні є розсувні алюмінієві системи Provedal. Тому і було прийняте рішення про власне виробництво саме таких систем.
Завдання компанії, в першу чергу, допомогти замовнику у виборі балконної конструкції, проконсультувати, надати правдиву інформацію та якісні послуги. На ринку існує два способи засклення балконів та лоджій - теплий і холодний.
Щоб засклити площу вашого балкону, Ви повинні знати призначення (в яких цілях) в майбутньому заскленої балконної площі.
Балкон відрізняється від лоджії тим, що він має відкриту площадку, яка з однієї сторони примикає до стіни будівлі і по периметру має замкнуте огородження невеликої висоти. Лоджія оточена стінами будівлі з трьох сторін, а з однієї сторони захищена огорожею висотою приблизно 1000 - 1100 мм.
Засклення балконів та лоджій дозволяє використовувати площину балконів не тільки як підсобне приміщення, а і як окрему кімнату. Можна розглянути ще варіант об’єднання в єдину площу з основним житлом. Якщо потрібні курси англійської мови радимо langstep у Львові. У такому випадку вибирається засклення балкону, яке називається теплим. Виготовленням та монтажем теплих систем засклення, як правило, не обмежується. Для того, щоб балкон чи лоджія насправді стали теплими, необхідно провести ряд робіт по утепленню парапета, підлоги, даху. В деяких випадках на балкон або лоджію проводять додаткове опалення. Для балконних рам при теплому заскленні використовують металопластиковий або алюмінієвий профіль з термовставкою. Для засклення теплих балконів використовуються двокамерні склопакети або однокамерні склопакети з енергозберігаючим напиленням.
Потрібно зазначити, що немала вага металопластикових конструкцій передбачає їх монтаж тільки на бетонній чи цегляній перегородці. Дуже часто балконний парапет не може витримувати важке металопластикове засклення, і монтаж таких конструкцій на металічні поручні балкону чи лоджії неможливий.
В залежності від майбутнього призначення вашого балкону або лоджії роблять і традиційне холодне засклення.
Головне призначення холодного засклення - це захист внутрішнього простору балкона від попадання опадів (дощу, снігу), захист від вітру та пилу, що значно збільшує можливість використання балконів і лоджій для господарських потреб або проведення вільного часу. Також холодне засклення створює тамбурну зону між вулицею і самим приміщенням, що дозволяє утеплити і звукоізолювати кімнату, яка має вихід на балкон, що значно підвищує комфорт проживання в квартирі.
В якості матеріалу для балконних рам при холодному заскленні використовується алюмінієвий профіль без термовставок - так званий холодний профіль.
При заскленні балконів використовується одинарне прозоре поліроване скло товщиною 4мм. При поліровці на склі зменшується кількість мікротріщин, що збільшує його міцність. З метою підвищення звукоізоляції використовуються однокамерні склопакети. Використання двокамерних або енергозберігаючих склопакетів в таких конструкціях немає сенсу.
Алюмінієве засклення може виготовлятися з холодних та теплих систем профілю. Алюмінієві конструкції мають практично необмежені можливості конфігурацій. Властивості алюмінієвого профілю дозволяють монтувати його в самих складних пройомах, в зв’язку з чим він активно використовується в елітних архітектурних проектах. Ці конструкції прекрасно комбінуються між собою та іншими матеріалами. Алюмінієві системи засклення балконів легші від металопластикових конструкцій, що дозволяє зменшити нагрузку на огороджуючі конструкції балкона. Алюмінієвий профіль набагато міцніший дерева та металопластику - висока естетичність, пожежобезпечність, екологічність, стійкість до корозії. Конструкції довговічні і потребують мінімального обслуговування, мають високі термозберігаючі (системи з терморозривом) і звукоізолюючі властивості. При цьому алюмінієвий профіль трошки тонший металопластикових аналогів, що дозволяє збільшити кількість потрапляючого в приміщення сонячного світла.
В даному випадку для засклення вашого балкону ми пропонуємо Вам розсувні алюмінієві балконні рами, системи Provedal з високоякісним полімерним покриттям білого кольору. Система розроблена іспанською компанією Provedal і ідеально підходить для засклення балконів та лоджій.
Стулки балконної рами плавно рухаються по направляючим за допомогою роликового механізма. На рухомих стулках балконної рами вмонтовані ручки-замки, а фетрове ущільнення рами перешкоджає продуванню та попаданню вологи. Направляючі пази мають дренажні отвори для видалення конденсату назовні.
Система Provedal складається з декількох серій, включаючи широку номенклатуру алюмінієвого профілю, дозволяє вирішувати складні монтажні завдання, виготовляти конструкції на любий смак. Система профілів з алюмінію дозволяє виготовляти балконні рами з різною кількістю стулок, а також рами з еркерним з’єднанням кута від 90 до 180 градусів. Також дає можливість алюмінієві конструкції монтувати на зварний виступ (розширення простору балкона за рахунок виносу конструкції).