Переваги

Насамперед - це економія простору. Розсувні стулки рухаються паралельно в площині скління, роблячи систему більш чисельною та функціональною в порівнянні з класичним ПВХ склінням. При цьому кожен метр площі балкона використовується по максимуму без обмежень. На підвіконня можна поставити горщики для квітів, не боячись перекинути їх при відкритті стулок.
Можливість застосування в 100% випадків.

Легкість і гнучкість алюмінію робить його незамінним для скління балконів складних конфігурацій, а також лоджій з недостатньо міцними парапетами. Засклення в кілька разів легше традиційного скління ПВХ, що істотно для балконів з невеликим допустимим навантаженням і виносом. Легкість системи (вага профілю, для стандартного отвору, однієї стулки 16кг.)

 

Елегантний зовнішній вигляд , відмінна прозорість (збільшення площі світлопрозорої частини конструкції на 10-12% у порівнянні з ПВХ профілем.) Завдяки застосуванню вузьких, але міцних алюмінієвих профілів, скління за допомогою розсувної системи має стильний зовнішній вигляд і пропускає на балкон максимум сонця.
Міцність і довговічність, стійкість до атмосферних впливів .

Конструкція системи складається з каркаса пресованих профілів (монтажна ширина розсувних рам 60мм.-90мм. Глухих та фрамуг 40мм- 60мм.). Профіль, виготовлений із сплаву алюмінію 6063( UNE 38 . 337), може бути анодований методом анодного окислення або пофарбований методом електростатичного напилення в білий колір RAL 9016 (можливе покриття профілю в любий колір по шкалі RAL). За бажанням замовника скло можна затонувати захисними плівками. Допускається встановлення як одинарного скла, так і склопакету діаметром 16мм. Можливість встановлення склопакету, як правило, не використовується, оскільки цей профіль є холодним і встановлення склопакету недоцільне.

За допомогою системи роликів (на кожну стулку встановлюється по два ролика, які витримують навантаження 50 кг.) стулки плавно переміщуються по направляючих вправо-вліво, відкриваючи від 33 до 67% площі скління.
Відкриттю балкона ззовні перешкоджає надійне блокування закритих стулок замком-клямкою (що має велике значення при монтажі конструкцій на перших поверхах).
Різні варіанти конструкцій, зібраних з профілів, можуть комбінуватися один з одним за допомогою кутових перехідників і з’єднувачів. Наприклад, можливо здійснити перехід від розсувної до глухої конструкції збоку, а також до глухої рами зверху чи знизу.
Передбачено встановлення анти-москітної сітки на балконі та лоджії.

Кількість стулок у конструкції може змінюватись в залежності від ширини і висоти необхідного скління. Їх висота і ширина підбирається з урахуванням вітрових навантажень, що діють на конструкцію в районі використання у відповідності з СН і П 2.01.07-85 навантаження і впливу.
В одній рамі можливе виконання від 2-ох до 6-ти рухомих стулок (на схемі показані можливі варіанти розсувних вікон).

Схема

Коефіцієнт відкривання:

 

Можливість виготовлення широких стулок (максимум до 1250мм.) на вузькому балконі, де відсутній радіус для відкривних, класичних балконних рам з пвх.
За рахунок фетрового ущільнення, яке знаходиться по периметру кожної стулки, забезпечується плотніше прилягання вікон в системі, перешкоджається пряме попаданнє пилу і вологи в приміщення балкону.
Підведем підсумок основних переваг, технічно-конструктивних і естетичних можливостей розсувної системи Provedal:
 • чудова стійкість до ультрафіолетового проміння і атмосферних опадів;
 • розсувні стулки економлять простір;
 • рухомі частини тихо, плавно пересуваються;
 • термін служби від 20 років;
 • відмінна якість покраски зберігається на весь термін використання;
 • висока міцність при невеликій вазі;
 • стійкість до змін температури від -50° до +50°;
 • високі показники екологічності;
 • поліроване скло в спеціальному еластичному ущільнювачі захищає від шуму, вологи, вітру та пилу;
 • порошкова покраска профіля в любий колір по шкалі RAL;
 • звукоізоляція 20-27дб.;
 • для виготовлення фурнітури використовується виключно нержавіюча сталь;
 • доступна ціна при чудових експлуатаційних якостях;
 • засклення балконів різних форм із різними кутами поворота секцій;
Зазначим, що у зв’язку з високою теплопровідністю холодного алюмінієвого профілю і одинарного скла 4мм. температура на заскленому балконі чи лоджії порівняно з вулицею буде вища приблизно на 2-5°С.
Засклення балконів та лоджій алюмінієвими розсувними конструкціями - це безпрограшний варіант, тим паче, якщо йдеться мова про алюмінієві системи Provedal.
Такі розсувні балконні рами мають гарантію надійності, якості, оправдають всі Ваші очікування, будуть служити Вам довгі роки.