Чому алюміній?

 

В таблиці Мінділєєва  Алюміній (лат. Aluminium, від alumen - галун) - хімічний елемент III гр. періодичної системи, атомний номер 13, атомна маса 26,98154. Сріблясто-білий метал, легкий, пластичний, з високою електропровідністю, tпл = 660 ° С.Алюминиевые раздвижные ситемы - защищают балконы, лоджии и веранды от дождя и ветра, шума и пыли, улучшают теплоизоляцию, создают дополнительный уют и комфорт. Украсить свое жилище, используя алюминиевые раздвижные системы, - довольно нестандартное решение. Но если вы выберете раздвижные системы, то ваш дом наполнят новые оттенки цвета, демонстрируя не только достоинства помещения, но и безупречный вкус его власникив.Таки раздвижные балконные рамы имеют гарантию надежности, качества, оправдают все ваши ожидания, будут служить Вам долгие годы.
Алюминиевые раздвижные ситемы - защищают балконы, лоджии и веранды от дождя и ветра, шума и пыли, улучшают теплоизоляцию, создают дополнительный уют и комфорт. Украсить свое жилище, используя алюминиевые раздвижные системы, - довольно нестандартное решение. Но если вы выберете раздвижные системы, то ваш дом наполнят новые оттенки цвета, демонстрируя не только достоинства помещения, но и безупречный вкус его власникив.Таки раздвижные балконные рамы имеют гарантию надежности, качества, оправдают все ваши ожидания, будут служить Вам долгие годы.
Відбивна здатність полірованої поверхні становить більше 90%.Перспективність застосування алюмінієвих сплавів в будівельних конструкціях підтверджується техніко-економічними розрахунками та багаторічної світовою практикою в області споруди різних будівельних об`єктів.
Впровадження алюмінієвих сплавів в будівництві зменшує металоємність, підвищує довговічність і надійність конструкцій при їх експлуатації в екстремальних умовах (низька температура, землетрус і т.п.). У залежності від призначення будівельних алюмінієвих конструкцій рекомендуються різні марки сплавів: АД1, АМц, АМг2, АД31, 1915 і ін.
Досвід, накопичений у США, підтверджує доцільність використання алюмінієвих сплавів в будівельних конструкціях. На них витрачається більше алюмінію, ніж в будь-якій іншій галузі промисловості.  З алюмінію ми можемо побачити двері, балконні рами, вікна, зимові сади. Для сучасних алюмінієвих конструкцій використовують алюміній у вигляді спеціальних сплавів з додаванням магнію і кремнію.Алюміній поділяється на теплий і холодний.

Холодний алюмінієвий профіль - це повністю алюмінієвий, порожній у середині профіль. Його як правило використовують для засклення приміщень які не опалюються. Це можуть бути веранди,балкони.
 

Теплий алюмінієвий профіль - це два алюмінієвих контура з`єднаних між собою термомостом тобто ізолюючою перемичкою. Такі алюмінієві конструкції встановлюються коли потрібно ізоляція від шуму і для збереження тепла.Алюмінієва система представляє собою термоізольовану серію профілів з монтажною глибиною 62 мм, призначену для виготовлення "теплих" алюмінієвих вікон, дверей і вітражних конструкцій різної конфігурації і ступеня складності, які повинні відповідати підвищеним теплотехнічним і звукоізоляційним вимогам.Основу системи становлять комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з`єднаних між собою за допомогою двох елементів з армованого скловолокном поліаміду. Поєднання двох матеріалів дозволяє виготовляти термоізольовані профілі, які забезпечують гарні статичні показники конструкцій і міцні вузлові з`єднання.Алюмінієва система є універсальною комплексною системою і дозволяє виготовити:
алюмінієві вікна та алюмінієві вхідні двері в адміністративних, виробничих і житлових будинках;
вітражі з великою кількістю алюмінієвих дверей і вікон там, де використання фасадної системи недоцільно;
алюмінієві вікна та алюмінієві двері там, де використання інших матеріалів неможливо з конструктивним або архітектурним вимогам;
різні типи алюмінієвих рам, алюмінієвих конструкцій, до яких пред`являються підвищені теплоізоляційні та звукоізоляційні вимоги.

Чому населення так часто використовує алюмінієвий профіль для скління балконних рам, фасадів, тому що алюміній має багато хороших властивостей. Насамперед ці конструкції довговічні і вимагають мінімального обслуговування, вони не фарбуються, що дуже важливо, алюмінієві рами пропускають на 8% більше світла за рахунок меншої ширини профілю, та дозволяють ефективніше використовувати простір балкону. При проектуванні і розробленні алюмінієвих систем скління, ми дотримуємось вимог безпеки, зручності, прозорості, індивідуальності, використовуємо високоякісну фурнітуру провідних виробників. Якщо ви все таки схильні до металопластикових вікон, то компанія Ековінд пропонує якісні вікна у Львові, хоча вікна є і в інших містах.
Широке використання алюмінієвого профілю в якості матеріала для виготовлення балконних рам, віконних і дверних блоків, фасадів і т.п. пояснюється безліччю його корисних характеристик:

 Алюмінієві розсувні ситеми - захищають балкони, лоджії та веранди від дощу та вітру, шуму та пилу, покращують теплоізоляцію, створюють додатковий затишок і комфорт. Прикрасити власне житло, використовуючи алюмінієві розсувні системи, - досить нестандартне рішення. Але якщо ви виберете розсувні системи, то ваш будинок наповнять нові відтінки кольору, демонструючи не лише достоїнства приміщення, але і бездоганний смак його власників.Такі розсувні балконні рами мають гарантію надійності, якості, оправдають всі Ваші очікування, будуть служити Вам довгі роки.