Відгуки

Прізвище,імя: Іван
Контактний телефон: 0972291645
Ваш e-mail: kozlovskiy.ivan 81@mail.ru
Повідомлення: Доброго дня! Я житель міста Самбора.У нашому місті таких фірм нажаль поки неіснує, тому вибрав фірму СВІТ БАЛКОНІВ у Львові. Роботою їхньою задоволений, все зроблено якісно і акуратно без шпаринок і зазорів.Хочу окремо подякувати майстрові Юрію за його роботу, та приємній дівчині Галині за співпрацю.Дякую!!!rnЯкщо хочите гарний,якісний та надійний балкон звертайтесь у СВІТ БАЛКОНІВ.

Прізвище,імя: Юра
Контактний телефон: Телефон
Ваш e-mail: yurapara@ukr.net
Повідомлення: Перед тим як замовити розсувні вікна на балкон я переглянув пропозиції багатьох фірм, шукаючи не просто найдешевший варіант але і виконавців з якими приємно спілкуватися і працювати, Світ Балконів запропонували саме те що було потрібно - і вартість дешевша від конкурентів і людина що приїхала робити заміри справила приємне враження вислухавши всі мої побажання і давши корисні поради. Хлопці зробили все швидко і якісно - за 2 дні в мене появився гарний балкон з виносом вперед, акуратно обшитий, надійно змонтований, функціональний і красивий, сусіди задивляються :-)rnПрацювати з даною фірмою дійсно дуже приємно. Дякую!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Прізвище,імя: Олег
Контактний телефон: 0672734151
Ваш e-mail: Glaz007@bigmir.net
Повідомлення: Звернувся на фірму "Світ балконів", якісно та оперативно засклили балкон, за, що і хочу ПОДЯКУВАТИ!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Прізвище,імя: Оксана
Контактний телефон: 0979465033
Ваш e-mail: kasanka_88@mail.ru
Повідомлення: Доброго дня!!!Недавно скористалися послугами цієї фірми,ми з чоловіком залишилися дуже задоволені.Як виконаною роботою так і працівниками фірми!!!Все получилось дуже гарно,швидко,якісно і за прийнятну ціну!!!Обовязково запропонуємо своїм друзям і знайомим:))                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Прізвище, імя: Леся                                                                                                                                                                                    
Контактний телефон: 0674554927
Ваш e-mail: kyzichevtaras@rambler.ru
Повідомлення: Я нещодавно засклила балкон за допомогою фірми "Світ балконів" і надзвичайно задоволена, як самою роботою так і швидкістю виконання робіт. Працівники компанії з розумінням віднеслися до терміновості виконання, з досвіду роботи радили як краще, практичніше і заощадливо використовувати ті чи інші матеріали для роботи. Спеціалісти по монтажу виконують роботи якісно і по європейськи (без лишнього сміття). Моя родина дуже вдячна за красивий балкон для нашої оселі

Прізвище,імя: Галина
Контактний телефон: 2767978
Ваш e-mail: galinatsyapa@gmail/com
Повідомлення: Всім ,хто бажає засклити балкон, рекомендую цю фірму.Чудова якість виконаних робіт. Надзвичайно приємні люди у спілкуванні.Звертайтесь! Не пошкодуєте!