Виклик замірника

Перед тим як приступити до скління балкону, необхідно подбати не лише про вибір хорошого виробника балконних конструкцій, але і заздалегідь замовити виклик замірника.

На перший погляд, зняття замірів балкону - справа проста, але дуже важлива та відповідальна.
При вимірі балконних конструкцій необхідно чітко слідувати технологічному регламенту. Залишати технологічні (монтажні) зазори між самою конструкцією та будівлею, оскільки при перепаді температур будь-який матеріал стискається при від’ємних температурах і розширяється при плюсових. Також необхідно грамотно підібрати монтажний комплект, який буде використовуватись при монтажі і від якого залежить міцність кріплення балконної рами, промерзання, монтажний шов при низьких температурах.

Виклик замірника в нашій компанії передбачає не лише вимір балконного отвору, але і визначення геометричної форми самої конструкції, розрахунок кількості стулок, їх розміри, наявність або відсутність міжстулкових перегородок. Таким чином, здійснюючи виклик замірника, Ви одночасно отримуєте правильно і професійно виміряний розмір балконної рами, а також визначаєте дизайн, функціональність конструкції та її вартість. Крім того, виклик замірника - це гарантія, що замовлена Вами балконна конструкція точно підійде під розмір балконного отвору і після доставки буде без особливих проблем швидко і якісно встановлена. Також у послугу виміру балконної конструкції входить визначення необхідності проведення додаткових робіт, пов’язаних з монтажем балконних рам.
Замовляючи виклик замірника балконних конструкцій, Ви отримуєте професійну допомогу і словом, і ділом, залишаючи позаду багато невирішених проблем та питань, пов’язаних із замовленням, розрахунком та установкою балконної рами.

Якщо Ви вирішили замовити розсувні алювієві та ПВХ-конструкції у нас, довірте вимірювання необхідних розмірів професіоналам.
Дану послугу наша компанія пропонує БЕЗКОШТОВНО!
Для виклика замірника Вам необхідно подзвонити по телефону:

247-30-30;
067-700-999-2;
093-730-368-7.

Якщо Ви знаходитесь у Львові, замірник-консультант виїжджає в зручний для Вас час.

Ми працюємо для Вас!